środa, 9 grudnia 2015

REVITALASH ADVANCED - STYMULACJA WZROSTU RZĘS


Na początku gorąco chciałabym podziękować marce RevitaLash Plazanet Cosmetics za cudowny prezent. Niezmiernie miło będzie mi testować waszą kultową odżywkę do rzęs RevitaLash ADVANCED.
Nie sam produkt lecz jego cudowna historia jest tu urzekająca. Piękne jest to, że produkty tej marki stworzone są z myślą o osobach, które faktycznie mają problem z rzęsami, brwiami czy włosami na przykład po przebytej chemioterapii.

"Kiedy ktoś z naszych bliskich cierpi, często czujemy się bezsilni. Ja miałem to szczęście, że mogłem choć odrobinę pomóc Gayle w powrocie do zdrowia. Z wielką radością patrzyłem, jak cieszy się ze swoich pięknych rzęs." ~ dr Michel Brinkenhoff 

Według przeprowadzonych badań klinicznych poprawę wyglądu rzęs możemy zauważyć już po 3 tygodniach stosowania. Ja swoją odżywkę zaczynam stosować od dzisiejszego dnia. Po przetestowaniu produktu dołączę do posta swoją opinię na temat odżywki oraz przedstawię wam efekty.

Zapraszam do obserwowania bloga, abyście dowiedzieli się czy odżywka zadziałała również na moje rzęsy.


12-01-2016  Po 4 tygodniach stosowania odżywki zauważyłam jedynie niewielkie zmiany :
- lekkie przyciemnienie koloru rzęs
- rzęsy są bardziej podkręcone przez co stają się bardziej zauważalne

Jak do tej pory brak efektu wydłużenia rzęs czy ich zagęszczenia, ale nie poddaje się i sumiennie każdego dnia testuję odżywkę dalej licząc na więcej efektów. 

Po skończeniu kuracji wstawię na bloga porównanie zdjęć przed i po zastosowaniu odżywki. 

1 komentarz:

  1. Miałam okazję stosować tę odżywkę.Efekty były niesamowite, ale trzeba było na nie poczekać. Na plus - wydajność odżywki- wystarcza na bardzo długo. U mnie niestety pojawił się efekt uboczny - przyciemnienie skóry na linii rzęs, wglądało to tak, jakbym pomalowała się bordowo-brązowym cieniem. Zeszło,kiedy przestałam używać kosmetyku.

    OdpowiedzUsuń