poniedziałek, 23 listopada 2015

NAPRAWA, UJĘDRNIENIE, ODMŁODZENIE - DERMA ROLLERPrzyszedł czas na opisanie mojego must have w swoim domowym spa, czyli DERMA ROLLER. Co to takiego?
To nic innego jak rolka z wieloma mikro igiełkami, które mają różną długość. Mój przyrząd ma 540 igieł o długości 0,5mm.

W czym pomaga derma roller :  
- polepszenie cery
- redukcja cellulitu
- pomaga w walce z rozstępami 
- wygładzenie zmarszczek
- rozjaśnienie przebarwień
- zmniejszenie porów
- ułatwienie wprowadzenia preparatów w głąb skóry
- pomaga w walce z łysieniem

Na rynku dostępne są długości igieł od 0,2 mm do 2 mm. Na początek polecana jest długość 0,5mm, chyba że ktoś ma bardzo wrażliwą skórę to 0,2mm. Podczas zabiegu derma rollerem powstają na skórze mikro nakłucia, które są zmuszone do regeneracji i wytwarzania większej ilości kolagenu i elastyny. Już po kilku zabiegach zauważyłam dużą poprawę w napięciu skóry, rozjaśniły mi się lekko przebarwienia potrądzikowe, na udach zmniejszył się nieznacznie cellulit i rozstępy, skóra się mocno ujędrniła, Derma roller używałam średnio 2 razy w tygodniu, a po nakłuciu całej skóry nakładałam różne preparaty które wnikały w głąb skóry.


Bardzo ważne, aby jedna osoba miała swój osobisty przyrząd ze względu na higienę. Warto również zaopatrzyć się w płyn do dezynfekcji aby odpowiednio dbać o derma roller. Co jakiś czas należy go wymieniać.

Ceny na rynku wahają się od 20 do 150 złotych. Warto przy zbliżających się świętach podarować derma roller bliskiej osobie w prezencie - zadowolenie gwarantowane! Efekty nie u każdego będą spektakularne, ale na pewno każdy zobaczy chociaż minimalną różnicę.

W następnym poście o preparatach, których używam do zabiegu z derma rollerem i jak się do niego przygotowuję. Zapraszam!

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawe urządzenie :P Jestem strasznie ciekawa efektów jakie daje na skórze :)

    OdpowiedzUsuń