czwartek, 29 października 2015

MÓJ PAZNOKCIOWY HIT!

Dzisiaj czas na post o produktach do paznokci. Będzie to recenzja dwóch produktów, które testuję od dłuższego czasu i świetnie się u mnie sprawdzają. Mowa tutaj o bazie firmy NYC i utwardzaczu - PAESE.Zacznę od mojego numeru jeden. Utwardzacz akrylowy PAESE stanowi nieodłączny element w moim każdym manicure. Według producenta lakier ma nadać paznokciom twardość porównywalną do sztucznych paznokci oraz przedłużyć trwałość lakieru kolorowego. Produkt spełnia wszelkie moje oczekiwania, paznokcie są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne, kolorowy lakier po zastosowania utwardzacza przedłuża jego trwałość, paznokcie długo się błyszczą i wyglądają jak z salonu!


Kolejnym lakierem, którego namiętnie używam jest Bezbarwna baza NYC nr 138. Jest to najtańsza i najlepsza baza jaką do tej pory wypróbowałam. Ma ona odpowiednią gęstość, szybko wysycha oraz powoduje, że lakier kolorowy dłużej się utrzymuje. 


Jeśli lubicie eksperymentować w domu z paznokciami i chcecie by wasz manicure wyglądał przez długi czas tak jak pierwszego dnia to koniecznie musicie wypróbować te dwa produkty.

1 komentarz: